Nyní jste zde: Úvod → Co je affiliate program

Co je affiliate program


Affiliate program je způsob spolupráce mezi dvěma partnery na internetu při získávání nových zákazníků. Jeden z obchodních partnerů (poskytovatel affiliate programu – Manutan) vyplácí provizní odměnu druhému (affiliate partner – Vy) za přivedení zákazníka nebo za předání hotové objednávky.

Co je potřeba pro to, abyste se mohli zapojit do affiliate programu?

Stačí vlastnit nějaké internetové stránky (blog, osobní stránky) pomocí nichž zákazníka přivedete na náš web-shop www.manutan.cz nebo, provozujete-li vlastní internetový obchod, můžete objednávky realizovat přímo u vás a Manutanu budete předávat hotové objednávky.

Affiliate programy jsou v zahraničí hojně rozšířeny a majitelé nejrůznějších internetových stránek si tímto zajišťují pasivní finanční příjmy.

Počet affiliate programů v České republice roste rychlým tempem. Zapojte se i vy a zhodnoťte čas, který věnujete svým internetovým stránkám.

Od 1.7.2021 jsme ukončili spolupráci se slevovými/kupónovými portály. Tyto portály se již nadále nemohou zapojit do našeho Affiliate programu. Dále žádáme portály, aby na náš e-shop https://www.manutan.cz/cs/mcz již neodkazovaly.

Proč spolupracovat s Manutanem?


uživatel   heslo