Nyní jste zde: Úvod → Manutan s.r.o.

Manutan s.r.o.


O nás

Manutan je řešením pro všechny firmy, které chtějí jednoduše a s minimálními náklady nakupovat veškeré vybavení pro své kanceláře, dílny a sklady.

Manutan je vynikající volbou pro všechny, kdo chtějí mít na výběr z širokého sortimentu, požadují kvalitu a spolehlivou a rychlou dodávku.

Manutan je značkou, kterou budujeme pro všechny nákupní a logistické profesionály, drobné podnikatele, office manažery, ale v neposlední řadě také pro samotné koncové zákazníky.

Manutan v České republice

V České republice působí naše firma od roku 1992 a úspěšně rosteme již 10 let. Od roku 2005 jsme součástí mezinárodní skupiny Manutan International. V současné době máme tu čest obsluhovat více než 60 000 zákazníků, od nejmenších až po ty největší, v rámci celé České republiky.

Disponujeme vlastním moderním logistickým zázemím v Ostravě, call-centrem pro příjem objednávek a poptávek, obchodním oddělením a týmy, které mimo jiné zajišťují výrobu tištěných katalogů a správu našeho internetového obchodu.

Svým zákazníkům nabízíme vždy vstřícný a zodpovědný přístup, prověřené zboží od pečlivě vybraných českých i zahraničních dodavatelů a nadstandardní služby. Od roku 2005 jsme držiteli mezinárodně uznávaného certifikátu ISO 9001:2000.

Manutan v Evropě

Manutan International, sídlící ve Francii, má v současné době 23 dceřiných společností působících v 20 zemích Evropy, a to zejména pod obchodními značkami Manutan, Overtoom, Witre a KEY. Roční obrat skupiny MANUTAN již přesáhl 500 mil. €.

Ve všech zemích tyto společnosti patří mezi lídry B2B direkt marketingových společností a dodávají široký a ucelený sortiment vybavení pro kanceláře, dílny a sklady.

Spolupráce s našimi sesterskými společnostmi nám pomáhá se neustále rozvíjet v souladu s trendy dnešní doby a zvyšovat úroveň našich služeb, abychom co nejlépe vyhověli nejširšímu spektru zákazníků.

Nabízený sortiment

Chcete, aby byly vaše materiály jako v bavlnce? Uložte je do spolehlivých a kvalitních regálů! Nabízíme vám regály a police vhodné pro sklad, obchod, kancelář i domácnost. Díky vhodným regálům budete mít vše lehce přístupné. Regálové systémy efektivně využívají prostor, šetří čas a zajišťují bezpečnost pracovníků i materiálu. Proto se investice do správných regálů vyplatí.

U naši společnosti si mimojiné vyberete levný nábytek a zařízení do vaší kanceláře. Vše získáte na jednom místě. Nabízíme pracovní a jednací stoly, nábytek pro archiv materiálů i vybavení do kuchyňky či jídelny.

Poskytujeme také kvalitní dílenský nábytek pro výrobní firmy, řemeslníky i kutily! Dílenský nábytek jeho uživatelé ocení. Dílenský nábytek umožňuje naplno využívat všechny nástroje v dílně a správně skladovat nářadí. Dílenský nábytek zásadně zlepšuje efektivitu i bezpečnost práce v dílně. Vaše nářadí budete mít po ruce. Zboží dodáváme převážně do 24 hodin. Nabízíme záruku 10 let na všechny provávané produkty. Doprava zdarma je samozřejmostí u všech objednávek nad 1000 Kč.


uživatel   heslo